3D-ручка 3Doodler Start Plus (SPLUS)
Відео 4Фото 5 |
3Doodler Start Plus |
|
Можуть відрізнятися комплектацією (кількість стрижнів і шаблонів).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3Doodler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3Doodler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3Doodler Start Plus
Усі ціни 20 →3D-ручка для дитячої творчості 3Doodler Start Plus Креатив Базовий набір, | 1 999 грн. |
3D-Ручка 3Doodler Start Plus Креатив (SPLUS) | 2 449 грн. |
3D-ручка 3Doodler Start Plus для дитячої творчості - КРЕАТИВ (72 стрижня) | 1 999 грн. |
3D - ручка 3Doodler Start Plus - КРЕАТИВ (72 стрижнів) (SPLUS) | 2 174 грн. |
3D - ручка 3Doodler Start Plus - КРЕАТИВ (72 стрижнів) (SPLUS) SPLUS | 1 999 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →