SSD A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS 1 ТБ
Відео 10Фото 13 |
A-Data ALEG-710-1TCS |
|
Недорогий, але продуктивний SSD-накопичувач від 256 ГБ до 2 ТБ, побудований на базі другого покоління сучасної багатошарової пам'яті TLC 3D NAND. Належить до форм-фактору M.2-2280, важить всього 9 грам і споживає близько 3 Вт електрики. Підходить для встановлення у більшість сучасних ПК, ноутбуків та ультрабуків, оснащених слотом M.2. Є представником нещодавно запущеної продуктової лінійки A-Data Legend, в якій він грає на других ролях, поступаючись за своїми можливостями старшим моделям Legend 800 і Legend 900.
Завдяки невисокій вартості та своїй універсальності може стати оптимальною заміною старому HDD або SSD-накопичувачу SATA3. Для обміну даними використовується універсальний інтерфейс PCI-E 3.0, який підтримують не тільки нові моделі материнських плат. У цих умовах A-Data LEGEND 710 демонструє солідні, але не рекордні показники, записуючи інформацію з максимальною швидкістю 1800 МБ/с.
У той самий час, зчитування даних із пам'яті відбувається зі швидкістю 2400 МБ/с. Використання SLC-кешу та технології Host Memory Buffer дозволяє знизити затримки під час обміну даними, підвищуючи загальну продуктивність накопичувача. З метою зниження перегріву, модулі пам'яті та керуючий контролер прикриті акуратним синьо-золотистим радіатором. Офіційна гарантія від виробника – 3 роки. У комплекті з накопичувачем поставляється пакет фірмового програмного забезпечення для налаштування, оптимізації та моніторингу працездатності SSD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS 1 ТБ
Усі ціни 43 →ADATA Legend 710 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) (ALEG-710-1TCS) ALEG-710-1TC | 2 599 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB ADATA (ALEG-710-1TCS) | 3 629 грн. |
Adata Legend 710 1 Tb (ALEG-710-1TCS) | 2 404 грн. |
Adata Legend 710 1 Tb (ALEG-710-1TCS) | 2 338 грн. |
SSD накопитель a-data Legend 710 1tb m.2 2280 (aleg-710-1tcs) | 2 606 грн. |
Модификації A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS
Ціни на A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-256GCS 256 ГБ | від 974 грн. | 42 пропозиції | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-512GCS 512 ГБ | від 1 463 грн. | 51 пропозиція | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS 1 ТБ | від 2 276 грн. | 43 пропозиції | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 ТБ | від 4 177 грн. | 16 пропозицій |