SSD A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C 120 ГБ
Відео 24Фото 5 |
A-Data ASU650SS-120GT-C |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C 120 ГБ
Усі ціни 24 →SSD ADATA 120GB 2.5" 3D NAND TLC (ASU650SS-120GT-R) ASU650SS-120GT-R | 579 грн. |
Ssd накопичувач Adata Ultimate SU650 120 GB (ASU650SS-120GT-R) | 949 грн. |
ADATA Ultimate SU650 120GB (ASU650SS-120GT-R) | 504 грн. |
SSD накопитель ADATA Ultimate SU650 120 GB (ASU650SS-120GT-R) ASU650SS-120 | 595 грн. |
SSD диск ADATA Ultimate SU650 120GB 2.5" SATA III 3D NAND TLC (ASU650SS-12 | 619 грн. |
8 0 1 3 |
хороший ссд у всіх брак і вмирає а в мене третій рік добре завантажує вінду і нічого не гріється всі немає Иван Маханько: користуюся A-Data ASU650SS-120GT-C більше року |
Придбали більше 100шт. таких, протягом місяця померло 20шт. і продовжують помирати по одному Немає Напрацювання на відмову мінімальне Кількість браку зашкалює Alexandr Kuziv: користуюся A-Data ASU650SS-120GT-C кілька місяців |
Купивши, поставив, працює відмінно
Sata2 Хороша швидкість для старого sata2 Шукайте як засунути 2.5 в 3 Nicky: користуюся A-Data ASU650SS-240GT-C менше місяця |
Радість вибору
Компанія ADATA, схоже, пішла по стопах багатоверстатників з Corsair і в останні роки десятками випускає накопичувачі різних класів і типів. На сайті компанії зараз можна знайти майже два десятки різнопланових SSD, що дозволяє з повагою поставитися до продукції бренду.
Прямий запис у TLC-пам'ять
Конкретно в модель A-Data SU650 є досить цікавим варіантом бюджетного SSD з відмінним співвідношенням ціни і якості. В даному накопичувачі використовується бюджетний контролер Silicon Motion SM2258, який може похвалитися режимом прямого запису в TLC-пам'ять, низькою робочою температурою і доступною ціною
Об'єм пам'яті 3D TLC NAND становить 128 ГБ. З них користувачу доступно 111.79 ГБ, а решті об'єм формує службову область і використовується вбудованого контролера для зберігання таблиці ретранслятора, контрольних сум і іншого.
SSD практично без недоліків
За паспортом диск забезпечує швидкість запису до 320 МБ/с і швидкість читання до 520 МБ/с. Дуже непогано для ціни в $30. Якщо ж забути про ціннику і пошукати мінуси, то чи не єдиною слабкістю диска буде низька швидкість читання 4K-блоків в 20 тисяч IOPS. Через це буде знижуватися швидкість при копіюванні архівів, що складаються з безлічі дрібних файлів.
Модификації A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C
Ціни на A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C 120 ГБ | від 504 грн. | 26 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-C 240 ГБ | від 779 грн. | 51 пропозиція | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R 256 ГБ | від 800 грн. | 34 пропозиції | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-480GT-C 480 ГБ | від 1 359 грн. | 52 пропозиції | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-512GT-R 512 ГБ | від 1 454 грн. | 42 пропозиції | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-960GT-C 960 ГБ | від 2 059 грн. | 36 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1TT-R 1 ТБ | від 2 255 грн. | 37 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-2TT-R 2 ТБ | від 6 273 грн. | 1 пропозиція |