SSD A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 ТБ
Відео 10Фото 13 |
A-Data ALEG-710-2TCS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 ТБ
Усі ціни 18 →SSD накопитель a-data Legend 710 2tb m.2 2280 (aleg-710-2tcs) | 4 588 грн. |
SSD накопичувач ADATA Legend 710 2 TB (ALEG-710-2TCS) Legend 710 2 TB (ALE | 4 616 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 2TB ADATA (ALEG-710-2TCS) ALEG-710-2TCS | 4 243 грн. |
ADATA Legend 710 2 TB (ALEG-710-2TCS) ALEG-710-2TCS | 4 330 грн. |
Накопичувач SSD Adata m.2 NVMe 2TB ALEG-710-2TCS (ALEG-710-2TCS) | 3 941 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS
Ціни на A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-256GCS 256 ГБ | від 982 грн. | 43 пропозиції | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-512GCS 512 ГБ | від 1 352 грн. | 53 пропозиції | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS 1 ТБ | від 2 280 грн. | 41 пропозиція | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 ТБ | від 3 941 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →