USB-флешка A-Data UV128 128 ГБ
Відео 6Фото 11 |
A-Data UV128 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data UV128 128 ГБ
Усі ціни 13 →ADATA UV128 128GB USB 3.1 (AUV128-128G-RBE) Black/Blue | 469 грн. |
Флэш-накопитель ADATA UV128 128GB USB 3.0 35MB/s 10MB/s Blue RETAIL AUV128 | 437 грн. |
USB флеш накопичувач ADATA 128GB UV128 Black/Blue USB 3.1 (AUV128-128G-RBE | 411 грн. |
ADATA USB флеш накопичувач ADATA 128GB UV128 Black/Blue USB 3.1 (AUV128-12 | 411 грн. |
ADATA 128 GB DashDrive UV128 Black/Blue (AUV128-128G-RBE) AUV128-128G-RBE | 409 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data UV128
Ціни на A-Data UV128 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV128 16 ГБ | від 356 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data UV128 32 ГБ | від 199 грн. | 16 пропозицій | ||
A-Data UV128 64 ГБ | від 200 грн. | 14 пропозицій | ||
A-Data UV128 128 ГБ | від 364 грн. | 13 пропозицій | ||
A-Data UV128 256 ГБ | від 649 грн. | 15 пропозицій | ||
A-Data UV128 512 ГБ | від 1 869 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →