Водяне охолодження A-Data XPG LEVANTE 240 (LEVANTE240-BKCWW)
Відео 3Фото 6 |
A-Data XPG LEVANTE 240
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM4
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики XPG LEVANTE 240
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data XPG LEVANTE 240
Водяное охлаждение ADATA XPG Levante 240 ARGB (LEVANTE240-BKCWW) LEVANTE24 | 5 037 грн. |
ADATA XPG Levante 240 ARGB (LEVANTE240BKCWW) | 6 972 грн. |
Водяне охолодження A-Data XPG LEVANTE 240 (LEVANTE240-BKCWW) | 5 063 грн. |
Водяне охолодження Adata XPG Levante 240 ARGB (LEVANTE240-BKCWW) | 5 031 грн. |
XPG Levante ARGB 2x120mm (LEVANTE240BKCWW) | 6 804 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →