Компресор ABAC A39B/150 CT3 150 л мережа (400 В) (4116024281)
ABAC A39B/150 CT3 150 л мережа (230 В) 150 л мережа (400 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABAC A39B/150 CT3 150 л мережа (400 В)
Abac PRO A39B 150 CT3 4116024281 | 42 720 грн. |
Abac PRO A39B 150 CT3 4116024281 | 43 788 грн. |
Abac PRO A39B 150 CT3 4116024281 | 44 856 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель A39B/90 СМ3 — напруга мережі 230 В, об'єм ресивера 90 л
- Модель A39B/90 CT3 — напруга мережі 400 В, об'єм ресивера 90 л
- Модель A39B/150 CM3 — напруга мережі 230 В, об'єм ресивера 150 л
- Модель A39B/150 CT3 — напруга мережі 400 В, об'єм ресивера 150 л
Модификації ABAC A39B/150 CT3
Ціни на ABAC A39B/150 CT3 |
---|---|---|---|---|
ABAC A39B/150 CM3 150 л мережа (230 В) | від 46 680 грн. | 3 пропозиції | ||
ABAC A39B/150 CT3 150 л мережа (400 В) | від 42 720 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →