Компресор ABAC Pole Position B15 24 л мережа (230 В) (1129100017)
Фото 6 |
ABAC Pole Position B15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABAC Pole Position B15 24 л мережа (230 В)
Усі ціни 7 →Компресор ABAC Pole Position B15 1129100009 | 5 331 грн. |
Компресор ABAC Pole Position B15 (1129100009) | 5 022 грн. |
ABAC Pole Position B15 | 4 894 грн. |
Компресор ABAC Pole Position B15 | 4 905 грн. |
Компрессор ABAC Pole Position B15 | 5 315 грн. |
Компресор ABAC Pole Possition B15 | 5 902 грн. |
ABAC Pole Position B15 | 5 031 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →