Компресор ABAC Spinn 11 8 400/50 TM500 CE 500 л (4152022630)
ABAC Spinn 11 8 400/50 TM500 CE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABAC Spinn 11 8 400/50 TM500 CE 500 л
Компресор ABAC SPINN 11 8 400/50 TM500 CE 4152022630 | 394 388 грн. |
Компрессор ABAC SPINN 11 8 400/50 TM500 CE 4152022630 | 394 388 грн. |
Гвинтовий компресор ABAC SPINN 11 8 400/50 TM500 CE | 356 640 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →