Компресор ABAC A29B/90 CM3 90 л мережа (230 В) (4116024363)
Фото 3 |
ABAC A29B/90 CM3 50 л мережа (230 В) 90 л мережа (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABAC A29B/90 CM3 90 л мережа (230 В)
Компресор ABAC A29B 90 CM3 4116024363 | 37 658 грн. |
ABAC A29B 90CM3 | 35 210 грн. |
Компресор ABAC A29B 90CM3 4116024363 | 35 474 грн. |
ABAC A29B 90CM3 | 34 570 грн. |
Компрессор ABAC A29B 90CM3 | 37 543 грн. |
Модификації ABAC A29B/90 CM3
Ціни на ABAC A29B/90 CM3 |
---|---|---|---|---|
ABAC A29B/50 CM3 50 л мережа (230 В) | від 36 304 грн. | 1 пропозиція | ||
ABAC A29B/90 CM3 90 л мережа (230 В) | від 34 570 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →