Компресор ABAC B5900B/200 CT5.5 200 л (4116019694)
ABAC B5900B/200 CT5.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABAC B5900B/200 CT5.5 200 л
Компресор ABAC PRO B5900B 200 CT5,5 4116019696 | 81 112 грн. |
ABAC B 5900B/200 CT5.5 (4116019696) | 75 840 грн. |
КОМПРЕСОР ABAC B5900B 200 CT 5,5, АРТ. 4116019696 | 76 408 грн. |
ABAC B 5900B/200 CT5.5 (4116019696) | 74 461 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель B5900B/90 CT5.5 — об'єм ресивера 90 л
- Модель B5900B/100 CT5.5 — об'єм ресивера 100 л
- Модель B5900B/200 CT5.5 — об'єм ресивера 200 л
- Модель B5900B/270 CT5.5 — об'єм ресивера 270 л
Модификації ABAC B5900B/200 CT5.5
Ціни на ABAC B5900B/200 CT5.5 |
---|---|---|---|---|
ABAC B5900B/200 CT5.5 200 л | від 74 461 грн. | 4 пропозиції | ||
ABAC B5900B/270 CT5.5 270 л | від 63 240 грн. | 5 пропозицій | ||
ABAC B5900B/500 FT5.5 500 л | від 90 399 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →