Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Зарядні станції   /   ABOK

Зарядна станція ABOK Ark2500

Фото - Зарядна станція ABOK Ark2500
Фото 5
ABOK Ark2500
USB-C 100 ВтUSB-C 140 Втфункція ДБЖшвидка зарядка USB-Aвбудований БЖвхідний порт ХТ60LiFePO4
Основне
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність2500 Вт
Функція ДБЖ
Виходи
Розеток (230 В)3 шт.
USB-A (швидка зарядка)2
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
140 Вт
Авто-прикурювач вихід
DC вихід2 шт DC5521 (12 В / 3 А)
Дод. портиXT60 (12 В / 25 А)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 2 шт. /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї2160 Вт*год
Циклів зарядки3500
Потужність зарядки (розетка)1800 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)1200 Вт
Загальне
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити398x366x269 мм
Вага21.2 кг
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити ABOK Ark2500

Портативна зарядна станція ABOK 2500W / 2160 Вт•год / LiFePO4 / функція UPS / швидка зарядка

Маркетплейс: Rozetka.ua  New Sambir З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
47 990 грн.

Зарядна станція ABOK Ark2500 LiFePO4 2500W 2160Wh Bluetooth UPS швидка зарядка чиста синусоїда

Маркетплейс: Rozetka.ua  KRS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
49 999 грн.

Портативна зарядна станція ABOK 2500W / 2160Wh / Power Station / LiFePO4 / UPS

Маркетплейс: Rozetka.ua  Always be Ok З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
46 000 грн.

Зарядна станція з функцією UPS ABOK Ark2500 LiFePO4 2500W 2160Wh Bluetooth швидка зарядка чиста синусоїда

Маркетплейс: Rozetka.ua  RLV91 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на ABOK Ark2500