Сонячна панель BLUETTI PV350 350 Вт
Відео 8Фото 17 |
BLUETTI PV350 350 Вт |
|
ETFE покриття. Довжина кабелю 3 м
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BLUETTI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BLUETTI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BLUETTI PV350 350 Вт
Усі ціни 38 →Bluetti Bluetti PV350 Solar Panel | 23 999 грн. |
Сонячна панель Bluetti PV350 Solar Panel | 350W (PV350) | 16 760 грн. |
Зарядний пристрій на сонячній батареї BLUETTI PV350 Solar Panel | 19 500 грн. |
Сонячна панель Bluetti PV350, 350 Вт BZPV350 | 38 999 грн. |
Bluetti Solar Panel PV350 350W офіційна гарантія UA - 24 мiс | 19 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди