Корм для кішок ACANA Pacifica Cat and Kitten 4.5 kg
Фото 8 |
ACANA Pacifica Cat and Kitten 4.5 kg |
|
Раціон, переповнений рибою: оселедцем, макрелью, камбалою, хеком та морським окунем, виловленими в дикій природі. Інгредієнти представлені у співвідношенні WholePrey, включаючи м'ясо, рибу, органи та їстівні кістки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Pacifica Cat and Kitten 4.5 kg
Усі ціни 16 →Корм Acana Pacifica cat сухий з рибою для котів різного віку 4.5 кг | 2 952 грн. |
Сухий корм для кішок всіх порід ACANA Pacifica Cat 4.5 кг (a71465) | 3 281 грн. |
Сухий корм для кішок всіх порід ACANA Pacifica cat 4.5 кг (a71465) | 2 822 грн. |
Сухий корм для котів ACANA Pacifica Сat 4.5 кг | 2 799 грн. |
Acana Pacifica cat сухой корм для кошек (4,5 кг) | 2 958 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації ACANA Pacifica Cat and Kitten
Ціни на ACANA Pacifica Cat and Kitten |
---|---|---|---|---|
ACANA Pacifica Cat and Kitten 340 g | від 308 грн. | 9 пропозицій | ||
ACANA Pacifica Cat and Kitten 1.8 kg | від 1 442 грн. | 14 пропозицій | ||
ACANA Pacifica Cat and Kitten 4.5 kg | від 2 690 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →