USB-хаб Acasis AB3-L412
Фото 4 |
Acasis AB3-L412 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acasis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acasis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Acasis AB3-L412
USB hub Acasis AB3-L412 на 4 порта USB 3.0, 120 см (Черный) | 545 грн. |
Acasis AB3-L412 5-in-1 black | 639 грн. |
USB hub Acasis AB3-L412 на 4 порти USB 3.0, 120 см (Чорний) | 580 грн. |
USB hub Acasis AB3-L412 на 4 порти USB 3.0 (Чорний) | 737 грн. |
Зовнішній компактний USB hub Acasis AB3-L412 на 4 порти USB 3.0 Чорний | 795 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →