Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Acefast

Зарядний пристрій Acefast B7 45W

Фото - Зарядний пристрій Acefast B7 45W
Фото 5
Acefast B7 45W
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
27 Вт
Потужність (на всі порти)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
дисплей
Габарити
73x34x34 мм
Вага
40 г
Офіційний сайт
acefast.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acefast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acefast.

Купити Acefast B7 45W

Усі ціни 12 →

Acefast Автомобільний адаптер для телефона Acefast AFB7B Black metal 45W (USB-A + USB-A) with digital display

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
579 грн.

Автомобільний адаптер для телефона Acefast AFB7B Black metal 45W (USB-A + USB-A) with digital display

Ви шукаєте простий, надійний та швидкісний автомобільний зарядний пристрій? ACEFAST B7 — це ідеальне рішення, що поєднує в со... щебі високу потужність (45 Вт сумарної потужності на два порти), надійність металевого корпусу та зручність використання завдяки цифровому дисплею, що показує вихідну напругу. Детальніші характеристики АЗП: • Вихідна потужність кожного з портів: USB-A1: 27W (підтримка
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
439 грн.

Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B7 metal 45W (USB-A + USB-A) with digital display (AFB7B)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smart Digital Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
667 грн.

Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B7 metal 45W 2xUSB with digital display black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
880 грн.

АЗП Acefast B7 metal car charger 45W (USB-A + USB-A) with digital display Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  AksMobile З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Acefast B7 45W