Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Acefast
Навушники

Acefast W7

Фото - Навушники Acefast W7
Фото 9
Acefast W7
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v6.0
Радіус дії10 м
Характеристики
Ігровий режим (низький input lag)
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість115 дБ
Діаметр динаміка13 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників35 мАгод
Ємність батареї кейса320 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)6 год
Час роботи (розмова)3 год
Час роботи (з кейсом)24 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Дисплейсенсорний
Захист від вологиIPX4
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Офіційний сайтacefast.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Acefast W7

Усі ціни 39 →

Acefast Бездротові навушники Acefast W7, ENC Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
469 грн.

Бездротові навушники Acefast W7, ENC Black

Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
519 грн.

Навушники Acefast W7 TWS Black (6974316285885) 6974316285885

ACEFAST W7 — це вакуумні TWS-навушники, які  працюють на Bluetooth 6.0 з енергоефективним чипом AD5656C3, що забезпечує стабі... щельне з'єднання та низьке споживання енергії. Підтримка режиму низької затримки гарантує максимальну синхронізацію звуку та відео — ідеально для ігор, стримінгу та перегляду контенту без відставання аудіо.В основі моделі — 13-мм динамічні драйвери з чутливістю 115 дБ і
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
942 грн.

Навушники ACEFAST W7,ENC, IPX4, White 6974316285892

Акустичне оформлення: Напівзакриті; Вага: 140 г; Вага в упаковці: 0,23; Вид: Напівзакриті; Висота в упаковці (см): 9; Гаранті... щея: 12 місяців; Глибина в упаковці (см): 7; Діапазон частот навушників: 20 - 20000 Гц Гц; Інтерфейс зарядки: USB Type-C; Інтерфейс під'єднання: Bluetooth 6.0; Кабель: Двосторонній; Кількість мікрофонів: 2; Колір: White; Матеріал амбушур: White; Матеріал обплетення: White; Мікрофон: Вбудований;
Orbita.te.uaЗ нами 4 роки
(Тернопіль)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
489 грн.

Бездротові навушники TWS ACEFAST W7, ENC, IPX4, Black 6974316285885

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
722 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Acefast W7