Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Acefast
Навушники

Acefast T8

Фото - Навушники Acefast T8
Відео 23Фото 12
Acefast T8
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Кількість випромінювачів2 / 10 + 6 мм /
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Підтримка кодеківAAC
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників45 мАгод
Ємність батареї кейса480 мАгод
Час зарядки1 год / 1.5 години зарядки кейсу /
Час роботи (музика)7 год
Час роботи (розмова)4 год
Час роботи (з кейсом)30 год
Швидка зарядка10 хвилин на 2 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIPX4
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
чохол / силіконовий /
кейс-зарядка
Офіційний сайтacefast.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2023
Напівпрозорий корпус кейсу. Шумопридушення на мікрофонах. Світлодіодний дисплей з індикацією заряджання на кейсі.

Яскрава і незабутня модель TWS-навушників у футуристичному кіберпанк-виконанні. Справа в тому, що самі навушники і зарядний кейс до них виготовлені з кольорового прозорого пластику, крізь який проглядаються внутрішні компоненти. У конструкції футляра відсутня звичайна кришка — навушники тримаються в ньому за допомогою спеціального механізму фіксації. На корпус кейсу винесено LED-індикацію для відображення залишкового рівня заряду.

Acefast T8 надає користувачеві можливість чітко чути як високі, так і низькі частоти, що реалізовано завдяки структурі з 10-ти та 6-міліметровими драйверами в кожному навушнику. За передачу промови відповідає пара мікрофонів у кожному окремому «вусі». При цьому мікрофони ефективно підсилюють голос і пригнічують шуми, що оточують. Підключення навушників реалізовано за протоколом бездротового з'єднання Bluetooth v5.3.

Управління вони сенсорне, додатково підтримуються голосові помічники Google Assistant і Apple Siri. У середньому на одному заряді навушники здатні протриматися близько 7 годин у режимі відтворення аудіотреків, а зарядний футляр продовжує автономність до 30 годин. За 10 хвилин знаходження в кейсі навушники накопичують достатній заряд для наступної 2-годинної роботи. Захист від вологи мають тільки навушники (без урахування футляра) – він позначений рангом IPX4.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acefast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acefast.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Acefast T8

Усі ціни 234 →

Навушники TWS Acefast T8 white moon 6974316282228

Навушники TWS Acefast T8 white moon – стильні бездротові навушники для щоденного використання Бездротові навушники TWS Acefas... щеt T8 white moon – це поєднання мінімалістичного дизайну в білому кольорі, комфортної посадки та чистого звучання для музики, відео й спілкування. Формат TWS дозволяє вільно рухатися без дротів, а вбудований мікрофон перетворює навушники на зручну Bluetooth-гарнітуру для смартфона.
Gadgetguys.com.uaЗ нами 2 роки
(Крюківщина)
Поскаржитись
2 095 грн.

Acefast Бездротові навушники Acefast T8 Ice Blue (AFT8IB)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 449 грн.

Навушники Acefast T8 Alfalfa Purple (6974316282266) 6974316282266

Навушники Acefast T8 Alfalfa Purple (6974316282266) / Acefast / Бездротові / Гарнітура / Внутрішньоканальні / Закриті / Bluet... щеooth 5.3 / 20-20000 Hz / 32 Ohm / 24міс. / 00-00096976
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 599 грн.

Навушники Acefast T8 Alfalfa Purple (6974316282266) 6974316282266

Бездротові навушники футуристичного прозорого дизайну Acefast T8 порадують вас потужним та збалансованим звуком. Подвійні коа... щексіальні драйвери з 10-міліметровими алюмінієво-магнієвими динаміками та твітерами з титановими куполами забезпечують відтворення чіткіших високих нот, оптимальних середніх частот та більш енергійних і глибоких басів.Навушники підтримують технологію
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Навушники Acefast T8 Alfalfa Purple (6974316282266) 6974316282266

+ 74 балів ITbox, TWS (True Wireless Stereo), бездротове, Bluetooth, закриті, Випромінювач - 10 мм, 32 Ом, Чутливість - 95 дБ... ще, 20 - 20000 Гц, Активне шумозаглушення - є, тип випромінювача - динамічний, з мікрофоном, Спрямованість мікрофона - всеспрямований, Версія Bluetooth - 5.3, Матеріал амбушур - силікон, 7 год, Purple
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Acefast T8

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди