SSD Transcend SSD230S TS2TSSD230S 2 ТБ
Відео 16Фото 2 |
Transcend TS2TSSD230S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD230S TS2TSSD230S 2 ТБ
Усі ціни 9 →SSD накопитель Transcend SSD230S 2 TB (TS2TSSD230S) TS2TSSD230S | 6 158 грн. |
SSD накопичувач Transcend SSD230S 2 TB (TS2TSSD230S) | 6 257 грн. |
Накопитель SSD Transcend SSD230S 2TB TS2TSSD230S | 6 661 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 2 Тб SATA Transcend (TS2TSSD230S) | 6 201 грн. |
Transcend SSD230S 2 TB (TS2TSSD230S) TS2TSSD230S | 6 557 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD230S TS2TSSD230S
Ціни на Transcend SSD230S TS2TSSD230S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD230S TS128GSSD230S 128 ГБ | від 1 391 грн. | 3 пропозиції | ||
Transcend SSD230S TS256GSSD230S 256 ГБ | від 1 400 грн. | 19 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS512GSSD230S 512 ГБ | від 2 006 грн. | 43 пропозиції | ||
Transcend SSD230S TS1TSSD230S 1 ТБ | від 3 292 грн. | 24 пропозиції | ||
Transcend SSD230S TS2TSSD230S 2 ТБ | від 6 158 грн. | 9 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS4TSSD230S 4 ТБ | від 10 040 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →