SSD Transcend SSD220Q TS2TSSD220Q 2 ТБ
Відео 2 |
Transcend TS2TSSD220Q 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD220Q TS2TSSD220Q 2 ТБ
Усі ціни 30 →Transcend SSD220Q 2 Tb (TS2TSSD220Q) | 6 359 грн. |
Ssd накопичувач Transcend Ssd220Q 2 TB (TS2TSsd220Q) | 6 694 грн. |
Transcend SSD220Q 2 Tb (TS2TSSD220Q) | 6 181 грн. |
SSD накопитель Transcend ssd220q 2Tb sataiii qlc (ts2tssd220q) | 6 734 грн. |
SSD накопичувач Transcend SSD220Q 2 TB (TS2TSSD220Q) SSD220Q 2 TB (TS2TSSD | 5 784 грн. |
ще 20 пропозицій
Придбав для заміни, а точніше розширення місця на ноутбуці, бо 240 не вистачає, тож ще взявши карман у який встановивши старий ссд, а в головне гніздо встановивши новий ссд, тепер більше 700 Гб вистачає, звичайно грати в ARK, Rust та інші проєкти для яких потрібно 150+ Гб місця на диску не буду, гарантія від виробника 3 роки, але якщо не буде ретроградного Меркурія то пропрацює і більше 5, у мене перезапис даних не 10 Тб на рік тому буде стоять до оновлення ноуту, оскільки є переносний ссд то варіант підключення такого ссд за допомогою перехідника юсб - САТА можна використовувати як переносний ссд, але краще за призначенням використовувати в середині пк Співвідношення ціна/якість, компанія робить якісні ссд, перевірені часом моделі, корпус зроблений з якогось легкого сплаву отже буде краще відводити тепло(у старому ссд корпус пластиковий), швидкість читання/запису вища ніж у будь-якого HDD, тому якщо думаєте оновлюватися на ссд то не думайте, хоча система та програми будуть на ссд, просто життя буде краще від швидкості завантаження програм та системи при включенні комп'ютера, фото зробити не можу тому що він у середині ноута, але є коробка))) але ні чим не відрізняється від фото на сторінці недоліків не бачу, працює добре, якщо все ж таки станеться щось то гадаю виробник дотримається гарантії і все замінити, все що заявлено в описі відповідає дійсності Богдан Коваль: користуюся Transcend TS500GSSD220Q кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD220Q TS2TSSD220Q
Ціни на Transcend SSD220Q TS2TSSD220Q |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD220Q TS500GSSD220Q 500 ГБ | від 1 718 грн. | 53 пропозиції | ||
Transcend SSD220Q TS1TSSD220Q 1 ТБ | від 2 839 грн. | 14 пропозицій | ||
Transcend SSD220Q TS2TSSD220Q 2 ТБ | від 5 540 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →