SSD Patriot Memory P220 P220S2TB25 2 ТБ
Фото 5 |
Patriot Memory P220S2TB25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P220 P220S2TB25 2 ТБ
Усі ціни 58 →Накопитель SSD 2.5" 2TB P220 Patriot (P220S2TB25) | 4 884 грн. |
Накопичувач SSD 2TB Patriot P220 2.5" SATAIII TLC (P220S2TB25) P220S2TB25 | 4 449 грн. |
Накопитель SSD 2TB Patriot P220 2.5" SATAIII TLC (P220S2TB25) P220S2TB25 | 4 580 грн. |
Ssd накопичувач Patriot P220 2 TB (P220S2TB25) | 5 406 грн. |
Patriot P220 2 Tb (P220S2TB25) | 4 345 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory P220 P220S2TB25
Ціни на Patriot Memory P220 P220S2TB25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P220 P220S128G25 128 ГБ | від 478 грн. | 54 пропозиції | ||
Patriot Memory P220 P220S256G25 256 ГБ | від 750 грн. | 54 пропозиції | ||
Patriot Memory P220 P220S512G25 512 ГБ | від 1 249 грн. | 58 пропозицій | ||
Patriot Memory P220 P220S1TB25 1 ТБ | від 2 199 грн. | 50 пропозицій | ||
Patriot Memory P220 P220S2TB25 2 ТБ | від 4 175 грн. | 58 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →