Магнітола Adler AD 1181
Фото 9 |
Магнітола бренду Adler відноситься до бюджетного сегменту і є портативним, зручним у використанні бумбоксом, який можна використовувати вдома або брати з собою в поїздки, на відпочинок і на природу. Модель має досить компактні розміри та важить всього 1.5 кг, тому зручна у транспортуванні. Крім того, на корпусі є зручна ручка для перенесення. Характеристики пристрою досить прості.
Загальна потужність складає скромні 3.4 Вт. Можливості бездротового підключення до гаджетів тут немає, зате є інші варіанти. Через USB-порт можна підключити зовнішній накопичувач з аудіофайлами. CD-привід дозволяє слухати музику з компакт-дисків. Вхід AUX забезпечує можливість підключати інші джерела музики, наприклад смартфон або планшет. Крім того, магнітола Adler AD 1181 може транслювати FM-радіо.
При цьому цифровий тюнер має пам'ять, куди можуть зберегти до 20 улюблених радіостанцій, щоб мати швидкий доступ до них. Також до бумбоксу можна підключити дротові навушники. На лицьовій стороні розташована панель управління, яка включає основні кнопки, роз'єми і невеликий РК-дисплей. Перевагою магнітоли є універсальність у питаннях живлення: вона може підключатися до мережі або працювати автономно завдяки акумулятору, що особливо важливо при використанні поза домом.
Купити Adler AD 1181
Радіоприймач Adler AD 1181 | 1 592 грн. |
Радиоприемник Adler AD 1181 | 1 588 грн. |
Радиоприемник Adler AD 1181 | 1 582 грн. |
Радіоприймач Adler AD 1181 | 1 582 грн. |