Електробритва Adler AD 2928
Фото 6 |
Adler AD 2928 2020 ріктример |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 2928
Усі ціни 23 →Бритва Adler AD 2928 AD-2928 black/stainless | 609 грн. |
Електробритва Adler AD 2928 | 613 грн. |
Електробритва Adler AD-2928 | 685 грн. |
Електробритва Adler AD-2928 | 650 грн. |
Електробритва Adler AD2928 | 773 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →