Електробритва VGR V-306
Відео 3Фото 5 |
VGR V-306 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Купити VGR V-306
Усі ціни 71 →Електробритва VGR V-306 для чоловіків, роторна для вологого та сухого голі | 669 грн. |
Електробритва VGR V-306 безпровідна, водонепронецаемоя | 629 грн. |
ЕЛЕКТРОБРИТТЯ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ ДЛЯ ВОЛОГОГО І СУХОГО ГОЛИННЯ З ПЛАВАЮЧИМИ ГОЛ | 890 грн. |
Акумуляторна ергономічна бритва VGR V-306 | 645 грн. |
Електробритва для гоління VGR V-306 | 723 грн. |
Відмінна модель за свою ціну
Китайська акумуляторна електробритва з роторною головкою VGR V-306 відрізняється від своїх іменитих побратимів вкрай низькою ціною при цілком гідному функціоналу. Модель має клас вологозахисту IPX7 і позиціонується як пристрій для сухого і вологого гоління, який можна легко промивати під водою. Корпус виготовлений з ABS-пластику і полікарбонату, які характеризуються високою ударною міцністю, а також стійкістю до зносу і нагрівання. У класичному дизайні бритви з протиковзкими чорними вставками та задній кришці та фасаді виділяється лицьова панель синього кольору з дзеркальним відливом. Виглядає це стильно та ефектно, але не дуже практично. Дзеркальна гладь пластика навряд чи довго протримається без подряпин, а неминучі відблиски точно ускладнюють зчитування показань з розміщеного тут LED-дисплея з білими світлодіодами. Символ рівня зарядки батареї з цифровим значенням у відсотках, а також індикатори очищення лез і блокування кнопки управління, забезпечують користувачеві своєчасні підказки, що потрібно робити.
Висока тривалість автономної роботи
Бритвена головка з трьома плаваючими ножами забезпечує чисте видалення щетини, а розташований в потиличній частині корпусу висувний тример — фінішне доведення контурів. За автономне живлення приладу відповідає Li-Ion акумулятор місткістю 800 мАгод, який заряджається через порт USB-A (5 В / 1 А). Тривалість повної зарядки становить 1.5 год, після чого бритва здатна працювати 90 хв. Як і належить «бюджетнику», прилад отримав скромну комплектацію, що включає щіточку для чищення, зарядний USB-кабель, захисний ковпачок і посібник користувача. Бритва виготовлена в м. Нінбо, яке є великим промисловим центром східного Китаю, а виробник дає на неї 1 рік гарантії.