Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Міксери й блендери   /   Adler

Блендер Adler AD 4617

Фото - Міксер Adler AD 4617
Фото 7
Adler AD 4617
Колір
Тип пристрою
заглибний (ручний) блендер
Потужність
300 Вт
Кількість швидкостей
1
Імпульсний режим
Насадки
ніжка-блендер
Джерело живлення
мережа
Матеріал ніжки-блендера
метал
Крюк для підвішування
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 4617

Усі ціни 19 →

Блендер занурювальний Adler AD 4617 Black

Ручний блендер Adler AD 4617 є сучасним і функціональним приладом у стильному чорному кольорі з сріблястими акцентами. Завдяк... щеи потужності 350 Вт та лезам із нержавіючої сталі, він забезпечує ефективне та тихе змішування, подрібнення та збивання інгредієнтів. Компактний і легкий дизайн дозволяє легко маневрувати приладом, а зручна кнопка активації розташована під пальцем для комфортної роботи. Насадка для подрібнення може бути швидко прикріплена до моторної частини, що дозволяє готувати страви безпосередньо у каструлі. Ергономічна конструкція та довгий кабель довжиною 120 см забезпечують зручність під час використання. Знімна кришка спрощує процес очищення, а підвіска на кабелі дозволяє зручно зберігати прилад. Adler AD 4617 ідеально підходить для приготування коктейлів, соусів, паст та інших кулінарних шедеврів, економить час і зусилля. Це універсальний і практичний помічник для будь-якої кухні, який поєднує сучасний дизайн і надійність у роботі.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 557 грн.

Занурювальний блендер Adler AD 4617 black

Foroom.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 047 грн.

Тихий Заглибний Ручний блендер Adler AD 4617 350 Вт Польща

Маркетплейс: MAUDAU  Golden З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
930 грн.

Блендер Adler AD 4617 black 300Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 159 грн.

Блендер занурювальний Adler AD 4617 Black

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 563 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 4617

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна