Вантажна шина Aeolus AGC08 10 R20 149K
Товар застарів 9 405 грн. Тип: універсальна; Ширина ("): 10; Діаметр ("): 20; Індекс навантаження: 149; |
Виберіть розмір вантажної шини
Aeolus AGC08 10 R20 149K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aeolus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aeolus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aeolus AGC08 10 R20 149K
Ціни на Aeolus AGC08 10 R20 149K |
---|---|---|---|---|
Aeolus AGC08 9 R20 144K | від 8 929 грн. | 10 пропозицій | ||
Aeolus AGC08 11 R20 152K | від 12 605 грн. | 10 пропозицій | ||
Aeolus AGC08 12 R20 154K | від 14 575 грн. | 3 пропозиції | ||
Aeolus AGC08 12 R20 156K | від 14 575 грн. | 4 пропозиції |