Вантажна шина Michelin XZE2 10 R20 147K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin XZE2 10 R20 147K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin XZE2 10 R20 147K
Усі ціни 10 →Michelin XZE2 (универсальная) 10 R20 147K | 11 730 грн. |
MICHELIN XZE 2 10/80 R20 147/143K | 12 000 грн. |
Грузовые шины Michelin XZE2 (универсальная) 10 R20 147/143K 16PR 100236187 | 11 774 грн. |
MICHELIN MICHELIN XZE2 (універсальна) 10.00R20 147/143K | 12 084 грн. |
Michelin XZE2 (универсальная) 10.00 R20 147/143K PR16 | 12 500 грн. |
ще 5 пропозицій