Вантажна шина Long March LM201 12 R20 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM201 12 R20 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Long March LM201 12 R20 156L
Long March LM201 (универсальная) 12 R20 156L | 11 867 грн. |
Long March LM201 (универсальная) 12.00 R20 156/153L 20PR | 11 632 грн. |
Шина Long March LM201 (універсальна) 12.00 R20 156/153L PR20 | 12 923 грн. |