Вантажна шина Aeolus ASR69 295/80 R22.5 152M
Очікується у продажу від 10 691 до 11 047 грн. Тип: рульова; Ширина (мм): 295; Профіль (%): 80; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 152; |
Виберіть розмір вантажної шини
Aeolus ASR69 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aeolus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aeolus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aeolus ASR69 295/80 R22.5 152M
Ціни на Aeolus ASR69 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Aeolus ASR69 295/80 R22.5 152M | від 10 691 грн. |
Aeolus ASR69 295/80 R22.5 154M | від 10 742 грн. | 5 пропозицій | ||
Aeolus ASR69 315/70 R22.5 156L | від 11 603 грн. | 7 пропозицій | ||
Aeolus ASR69 315/80 R22.5 154M | від 12 452 грн. | 2 пропозиції | ||
Aeolus ASR69 315/80 R22.5 158L | від 12 274 грн. | 5 пропозицій |