Мангал / барбекю AHOS BIG SPHERE
AHOS BIG SPHERE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AHOS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AHOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AHOS BIG SPHERE
Усі ціни 6 →Гриль мангал зі столом AHOS Big Sphere High (BIG SPHERE HIGH + DESK) BIG S | 127 820 грн. |
Дров'яний гриль-вогнище Ahos Big Sphere, іржавий | 63 580 грн. |
Гриль мангал AHOS Big Sphere, чорний (BIG SPHERE BLACK) BIG SPHERE BLACK | 63 580 грн. |
Дров'яний гриль-вогнище Ahos Big Sphere, чорний | 63 580 грн. |
Дров'яний гриль-вогнище Ahos Big Sphere Low, іржавий | 55 990 грн. |
Дров'яний гриль-вогнище Ahos Big Sphere Low, чорний | 55 990 грн. |
Додаткові функції і можливості мангала / барбекю AHOS BIG SPHERE:
- Внутрішній діаметр: 480 мм