Очищувач повітря Air Dog X3 (KJ200F-X3)
![]() |
Air Dog X3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Air Dog 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Air Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Air Dog X3
Очищувач повітря Airdog X3Найкращий друг повітря Airdog X3 заснований на технології TPA®. Це означає найвищу якість очищення без необхідності замі... щени фільтрів, на відміну від очищувачів, що використовують технологію HEPA. Запатентована технологія AIRDOG Забруднювачі, такі як PM10, PM2.5, алергени, бактерії або віруси більше не будуть проблемою. Подивіться, як побудований наш очищувач! Цифровий дисплей показує поточний стан якості повітря. Вугільний фільтр усуває неприємні запахи та леткі органічні сполуки. Фільтруюча касета вловлює тверді частинки PM10, PM2.5, віруси, пилок і спори грибків. На відміну від HEPA-фільтра, його можна мити і використовувати повторно. Плазмовий іонізатор перший у боротьбі із забруднювачами шляхом поляризації повітря. Попередній фільтр зменшує навантаження на фільтруючу касету, видаляючи волосся, лупу, епідерміс та інші великі забруднення. Спите спокійно, дихайте легко Airdog X3 був розроблений з думкою про ваш комфорт під час сну. Непомітне і стильне LED підсвічування автоматично вимикається, коли ви вимикаєте світло у вашій спальні. Але датчик освітленості - це ще не все, завдяки вбудованому датчику руху приглушене освітлення знову увімкнеться, коли ви встанете з ліжка. Робота очищувача повітря ще ніколи не була настільки автоматизованою Saren.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 17 545 грн. | ![]() |
| 18 514 грн. | Продавець: DigiZone |
Очищувач повітря Airdog X3 використовує запатентовану технологію TPA®, яка забезпечує ефективне очищення без необхідності зам... щеіни фільтрів, на відміну від традиційних HEPA-систем. Він ефективно бореться з забруднювачами, такими як PM10, PM2.5, алергени, віруси та бактерії, очищаючи повітря без використання одноразових фільтрів, що можна мити та повторно використовувати Redprice.saleЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 17 538 грн. |
Очищувач повітря Airdog X3 використовує запатентовану технологію TPA®, яка забезпечує ефективне очищення без необхідності зам... щеіни фільтрів, на відміну від традиційних HEPA-систем. Він ефективно бореться з забруднювачами, такими як PM10, PM2.5, алергени, віруси та бактерії, очищаючи повітря без використання одноразових фільтрів, що можна мити та повторно використовувати Tomdom.in.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 17 544 грн. |
Очищувач повітря Airdog X3 використовує запатентовану технологію TPA®, яка забезпечує ефективне очищення без необхідності зам... щеіни фільтрів, на відміну від традиційних HEPA-систем. Він ефективно бореться з забруднювачами, такими як PM10, PM2.5, алергени, віруси та бактерії, очищаючи повітря без використання одноразових фільтрів, що можна мити та повторно використовувати Timesport.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 17 535 грн. | ![]() |
Відеоогляди

Очиститель воздуха Xiaomi Air Purifier X3 KJ300F | Фильтры не нужны | Обзор от Wellfix
11 листопада 201947 756 переглядів

Очиститель воздуха AirDog Air Purifier X3
23 травня 20201 257 переглядів

AIRDOG X3 Powerful, Quiet Large Room Air Purifier With Patented Lifetime Washable Filter
19 вересня 202323 682 перегляда

Airdog X3 Air Purifier Review (Performance Test and Smoke Box)
11 листопада 202018 150 переглядів

Airdog X3 review — 100% Washable Filter Design
6 листопада 20207 951 перегляд

How To Clean and Maintain Your Airdog X3 Air Purifier
8 грудня 20227 353 перегляда

High End Air Purifier!!! The Airdog X3 In-depth Review - Filters are reusable and dishwasher safe!!!
11 листопада 20203 611 переглядів

Airdog X3 Air Purifier Review
16 листопада 20201 228 переглядів

Airdog X3 Air Purifier - Some of the Cleanest Air You'll Eve Breathe Indoors
9 листопада 20231 014 переглядів

Airdog X3 air purifier introduction
21 жовтня 2022740 переглядів

Airdog X3 Air Purifier Review | Unboxing Video
13 липня 2021659 переглядів

Airdog X3 Ionic Air Purifiers for Home with Washable Filter
27 грудня 2021217 переглядів

Як вибрати очищувач повітря
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 15 291 грн.
до 59 м², 698 м³/год, авторежим, таймер, керування зі смартфона, фільтри: HEPA
від 17 762 грн.
до 60 м², 300 м³/год, авторежим, іонізатор, таймер, нічний режим, фільтри: електростатичний, HEPA 13, NANO
від 17 599 грн.
до 120 м², 1000 м³/год, авторежим, іонізатор, таймер, нічний режим, фільтри: HEPA
від 17 577 грн.
до 50 м², 360 м³/год, авторежим, іонізатор, таймер, нічний режим, фільтри: електростатичний, HEPA, вугільний, фотокаталізатор, УФ-лампа
від 15 649 грн.
200 м³/год, авторежим, іонізатор, таймер, керування зі смартфона, Google Assistant та Amazon Alexa, фільтри: HEPA, вугільний, УФ-лампа
від 17 433 грн.
до 75 м², 250 м³/год, авторежим, таймер, нічний режим, керування зі смартфона, Google Assistant та Amazon Alexa, фільтри: HEPA 13, вугільний
від 17 751 грн.
до 50 м², авторежим, іонізатор, таймер, нічний режим, керування зі смартфона, фільтри: HEPA, вугільний, УФ-лампа, 1 лампа
від 9 662 грн.
до 99 м², 390 м³/год, авторежим, іонізатор, таймер, нічний режим, фільтри: HEPA 13, вугільний
від 12 336 грн.
до 130 м², авторежим, таймер, нічний режим, фільтри: HEPA, вугільний
від 17 774 грн.
до 26 м², 200 м³/год, авторежим, таймер, нічний режим, керування зі смартфона, фільтри: HEPA, вугільний