Працює Akai AK43D22UG під керуванням ОС Android TV із вбудованим Chromecast та голосовим помічником Google Assistant. Модель оснащується двома USB-портами для підключення зовнішніх накопичувачів або периферії, трьома інтерфейсами HDMI, LAN-роз'ємом для проводового підключення до Інтернету. За звучання телевізора відповідають широкосмугові динаміки 2х8 Вт з підтримкою Dolby Digital Plus. У моделі є 1.5 ГБ оперативної пам'яті та передбачається 8 ГБ місця у внутрішньому сховищі даних. Ефірні та кабельні трансляції цифрової сітки мовлення телевізор приймає завдяки мультиформатному тюнеру з підтримкою стандартів DVB-T2 та DVB-C. Ззаду в корпусі ТВ-панелі виконані монтажні отвори під VESA-сумісний настінний кронштейн 200х100 мм.
55 ", 4K, 100/120 Гц, game mode 144 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Google Cast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
55 ", 4K, 100/120 Гц, game mode 144 Гц, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Google Cast, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер
43 ", 4K, 50/60 Гц, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Google Cast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер