Телевізор Akai AK40FHD22W
Фото 4
Akai AK40FHD22W
40 "43 "
2023 рік
Екран:40 ", 1920x1080 пікс., 50/60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Всі характеристики
Характеристики AK40FHD22W
Колір
Розмір діагоналі40 "
Операційна системаSmart TV (власна система)
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1920x1080 пікс.
Мультимедіа
Потужність звуку16 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Digital Plus
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Роз'єми
HDMI3 шт.
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
коаксіальний (SPDIF)
Інше
Оперативна пам'ять1 ГБ
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Габарити (ШхВхГ)893x567x216 мм / з підставкою /
Габарити без підставки (ШхВхГ)893x510x69 мм
Вага5 кг / з підставкою /
Дата додавання на E-Katalogчервень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akai 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akai.
Купити Akai AK40FHD22W
Усі ціни 32 →
Телевізор Akai AK40FHD22W
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
Телевізор Akai AK40FHD22W
Tendo.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
AKAI AK40FHD22W
Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
AKAI AK40FHD22W
Vodogreyka.com.uaЗ нами 5 років
Гарантія: від виробника
Телевізор Akai AK40FHD22W
Тип: LED-телевизоры / Комунікації: WiFi, Bluetooth / Оснащення: Встроенный медиаплеер, Smart TV / TV-тюнер: DVB-T, DVB-C, ана... щелоговый, DVB-T2 / Вихід в інтернет: Ethernet (RJ-45) / Wi-Fi / Екран: 40" (1920x1080) Full HD / Тюнер: DVB-C, DVB-T, DVB-T2 + аналоговый / Потужність звуку: 16 Вт (2x8 Вт) / Операційна система: WebOS / Роз'єми: Цифровой оптический аудиовыход, USB, HDMI, Ethernet / Місце розташування: Для гостиной / Оптимальна відстань до глядача: 305 см / Аудіодекодери: Dolby Digital Plus