Свердловинний насос AL-KO TBP 6000/7
AL-KO TBP 6000/7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO TBP 6000/7
Усі ціни 20 →Скважинный насос Al-Ko TBP 6000 | 11 999 грн. |
Насос занурювальний артезіанський AL-KO Premium ТВР 6000/7 (113470) 113470 | 11 999 грн. |
Погружной насос AL-KO ТВР 6000/7 113470 | 11 999 грн. |
Глибинний насос AL-KO TBT 6000-7 113470 | 11 999 грн. |
Погружной скважинный насос AL-KO Tbp 6000/7 (113470) | 11 999 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →