Кружка-термос Aladdin Stainless Steel Vacuum Mug 0.35 0.35 л
Фото 4 |
Aladdin Stainless Steel Vacuum Mug 0.35 |
|
Зберігає тепло до 3 годин, а холод до 20 годин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aladdin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aladdin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aladdin Stainless Steel Vacuum Mug 0.35 0.35 л
Термочашка Aladdin 0,35 л зеленая (6939236339384) | 629 грн. |
Термочашка Aladdin 0,35 л синяя (6939236339391) | 629 грн. |
Термочашка Aladdin 0,35 л фиолетовая (6939236339407) | 629 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →