Кружка-термос Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6816 0.5 л
Фото 3 |
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6816 |
|
Подвійні стінки із нержавіючої сталі збережуть температуру напою від 6 до 12 годин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6816 0.5 л
Усі ціни 7 →Термокружка Berlinger Haus 500 мл BH-6816 | 615 грн. |
Термокружка Berlinger Haus Metallic Line Purple Eclipse 500 мл (BH-6816) B | 449 грн. |
Термокружка Berlinger Haus 500 мл (BH-6816) BH-6816 | 449 грн. |
BerlingerHaus 500 мл (BH 6816) 500мл(BH6816) | 619 грн. |
Термокухоль Berlinger Haus Metallic Line Purple Eclipse 500 мл (BH-6816) | 620 грн. |
Термокухоль Berlinger Haus Metallic Line Purple Eclipse 500 мл (BH-6816) | 449 грн. |
Термокухоль Berlinger Haus 500 мл (BH 6816) | 619 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →