Компресор Alca 232 000 (232000)
Alca 232 000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alca 232 000
Усі ціни 6 →Автомобільний компресор turbo 12в 7атм ALCA, 232000 | 774 грн. |
Автомобільний компресор Alca AeroPressor 232000 | 820 грн. |
Автомобільний компресор Alca 232000 Turbo автокомпресор | 820 грн. |
Автомобільний компресор "AeroPressor" Alca, 12V, 120W, 232000 | 944 грн. |
Автомобільний компресор AeroPressor Alca, 12V, 120W, 232000 (Німеччина) | 944 грн. |
Автомобільний компрессор AeroPressor, 12V, 120W, 232000 (Alca - Німеччина) | 944 грн. |
Додаткові функції і можливості насоса / компресора Alca 232 000:
- Максимально видаваний шум 95 Дб
- Манометр з підсвічуванням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →