MIDI-клавіатура Alesis V49 MKII
Відео 2Фото 5 |
Alesis V49 MKII |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alesis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alesis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alesis V49 MKII
Усі ціни 8 →MIDI-клавиатура ALESIS V49 MKII | 5 770 грн. |
MIDI-клавіатура ALESIS V49 MKII 39340 | 5 774 грн. |
MIDI-клавіатура Alesis V49 MKII | 5 774 грн. |
MIDI клавиатура ALESIS V49 MKII | 5 774 грн. |
МИДИ-клавиатура Alesis V49 MKII | 5 240 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →