Кавоварка Alessi Plisse MDL14
Фото 5 |
Alessi Plisse MDL14 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alessi Plisse MDL14
Усі ціни 9 →Кавоварка Alessi MDL14 B | 8 820 грн. |
Alessi Plissé MDL14W Biały | 9 198 грн. |
Кавоварка крапельна з фільтром ALESSI Plisse Чорна MDL14 B | 9 053 грн. |
Кавоварка Alessi MDL14 W | 8 820 грн. |
Кавоварка Alessi MDL14 G | 8 820 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →