Електроакустична гітара Alfabeto TravelerEQ
Alfabeto TravelerEQ
Всі характеристики
Характеристики TravelerEQ
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alfabeto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alfabeto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alfabeto TravelerEQ
Усі ціни 11 →Електроакустична тревел гітара Alfabeto TravelerEQ (3 Tone Sunburst) + чох | 3 781 грн. |
Электроакустическая тревел гитара Alfabeto TravelerEQ (3 Tone Sunburst) + | 3 781 грн. |
Alfabeto TravelerEQ Черный | 3 780 грн. |
Електроакустична тревел гітара Alfabeto Traveler EQ-MH + чохол | 4 830 грн. |
Електроакустична тревел гітара Alfabeto TravelerEQ (Чорний) + чохол | 3 781 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →