Укулеле Alfabeto U21
Фото 26 |
Alfabeto U21
Всі характеристики
Характеристики U21
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alfabeto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alfabeto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alfabeto U21
Усі ціни 24 →Укулеле Alfabeto U21 (Синій) + чохол | 1 048 грн. |
Укулеле Alfabeto U21 (Зеленый) + чехол | 1 410 грн. |
Укулеле Alfabeto U21 (Зелений) + чохол | 1 413 грн. |
Укулеле Alfabeto U21 (Чорний) + чохол | 1 048 грн. |
Укулеле Alfabeto U21 (Білий) + чохол | 1 048 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →