Електрогенератор Alimar ALM B 7500ME
Alimar ALM B 7500ME |
|
Фірмовий двигун. Електростартер. Вихід 12 В. Колеса.
Бензинова електростанція призначена для обслуговування навантаження до 4.8 кВт. Основною її перевагою є 4-тактний бензиновий двигун Mitsubishi GM401 із електричним стартером. Він обертає синхронний альтернатор із мідною обмоткою, що виробляє електрику для живлення споживачів, підключених до генератора Alimar ALM B 7500ME. Апарат має дві розетки (230 В, 16 А) та клеми виходу постійного струму (12 В). Генератор важить 89 кг (без урахування ваги бензину у великому паливному баку, що має об'єм 25 літрів).
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alimar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alimar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alimar ALM B 7500ME
Бензиновый генератор 1 фазный Alimar ALM-B-7500ME Комбинированный запуск / | 52 999 грн. |
1 фазний Alimar ALM-B-7500ME Комбінований запуск / 8 kWa | 52 999 грн. |
Генератор бензиновий Alimar ALM-B-7500-ME 8,0 кВА, 1 фаза, електростартер | 35 800 грн. |
Бензиновий генератор Alimar ALM-B-7500-ME 5,6 квт 1 фазний електрогенерато | 34 673 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →