Літня шина Alliance 030Ex AL30 215/65 R16 98H
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Alliance 030Ex AL30 215/65 R16 98H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alliance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alliance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alliance 030Ex AL30 215/65 R16 98H
Усі ціни 26 →Шина Alliance 030Ex AL30 215/65 R16 98H | 2 640 грн. |
Alliance 030Ex AL30 215/65 R16 98H | 2 717 грн. |
Alliance 030Ex AL30 215/65 R16 98H | 3 030 грн. |
Летние шины Alliance AL-30 215/65 R16 98H 1002035572 | 2 681 грн. |
Alliance 030Ex AL30 (215/65R16 98H) | 2 665 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →