Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Пуско-зарядні пристрої   /   Alligator

Пусковий пристрій Alligator JS843

Фото - Пуско-зарядний пристрій Alligator JS843
Фото 4
Alligator JS843
Основне
Тип пристроюпусковий пристрій (бустер)
Характеристики
Напруга акумуляторів12 В
Номінальний пусковий струм800 А
Піковий пусковий струм1600 A
Ємність вбудованого акумулятора20000 мАгод
Заряджання гаджетів (виходи)
USB-A1 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-A (швидка зарядка)Quick Charge
1 шт.
5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А
18 Вт
USB-C1 шт.
5В/2А, 9В/2А
18 Вт
DC роз'єм для гаджетів
Бездротова зарядка10 Вт
Інше
Вбудований ліхтар
Джерело живлення12/230 В
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2023
Вбудована бездротова заряджання 10 Вт.

Потужний автомобільний бустер для допомоги у запуску моторів та заряджання мобільних гаджетів. На борту моделі встановлено акумуляторну батарею ємністю 20000 мАг, що забезпечує автономну роботу пристрою. Alligator JS843 видає номінальний пусковий струм 800 А, піковий — силою до 1600 А. Це дозволяє ефективно запускати бензинові двигуни об'ємом до 6 л і дизельні мотори до 5 л. У режимі повербанка для підключення зовнішніх пристроїв використовуються два порти USB-A (12 Вт / 18 Вт), один USB type C (18 Вт) і DC-роз'єм постійного струму.

Крім того, на спинці бустера знаходиться бездротова зона зарядки з вихідною потужністю на рівні 10 Вт. Alligator JS843 озброюється інфо-дисплеєм для відображення ключових показників роботи та яскравим торцевим ліхтариком з чотирьох LED-джерел світла. Модель поставляється разом із футляром для зберігання, силовими проводами з затискачами типу «крокодили», набором USB-кабелів з необхідними конекторами підключення. Заряджати джамп-стартер можна від звичайної розетки або гнізда прикурювача в автомобілі.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alligator 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alligator.
Як вибрати пусковий пристрій (бустер) для автомобіляКритерії вибору авто-бустера для швидкого запуску двигуна та зручності вдома

Купити Alligator JS843

Усі ціни 13 →

Пуско-зарядное устройство ALLIGATOR JUMP STARTER 800A/1600A 20000MAH ЗІ SMART-КЛЕМАМИ JS843

Rma.in.uaЗ нами 9 років
(Харків)
Поскаржитись
4 050 грн.

Бустер (пусковий пристрій) Alligator Jump Starter 800A/1600A 20000mAh зі Smart-клемами

Пусковий пристрій Alligator Jump Starter з функцією Power Bank - Пусковий струм - 800A - Піковий струм - 1600A - Зап... щеуск двигуна: 6,0L бензин; 5,0L дизель - Ємність акумулятора - 20000mAh - Type C Вхід - 5V/3A; 9V/2A; 12V/1,5A - USB1 Вихід - 5V/3A; 9V/2A; 12V/1,5A - USB2 Вихід - 5V/2,4A - LCD дисплей, LED ліхтар. - Комплектація: пусковий пристрій, футляр для зберігання, пускові SMART клеми, кабель USB - type C, кабель 3 в 1 Гарантія - 12 місяців
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
4 319 грн.

Пусковий пристрій Alligator Jump Starter 800A/1600A 20000mAh зі Smart-клемами(JS843)

Маркетплейс: MAUDAU  AutoKermo З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Пусковий пристрій Alligator Jump Starter 800A/1600A 20000mAh зі Smart-клемами JS843

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kermo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Пусковий пристрій ALLIGATOR 800 A / 1600 A 20000 mAh SMART-клеми (JS843)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mr. Joe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 408 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Alligator JS843