Сонячна панель Allpowers AP-SP-027 100 Вт
Відео 6Фото 7 |
Allpowers AP-SP-027 100 Вт 100 Вт220 Вт |
|
Опорна підніжка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allpowers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allpowers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Allpowers AP-SP-027 100 Вт
Полікристалічна сонячна панель ALLPOWERS AP-SP-027-BLA-NEW 100 W 18V 11А д | 6 000 грн. |
Полікристалічна сонячна панель ALLPOWERS AP-SP-027-BLA-NEW 100 W 18V 11А д | 8 000 грн. |
Портативна сонячна панель Allpowers 100W, 18V (AP-SP-027) | 9 250 грн. |
Портативна сонячна батарея ALLPOWERS 100W 18V AP-SP-027 | 5 222 грн. |
Відеоогляди
Модификації Allpowers AP-SP-027
Ціни на Allpowers AP-SP-027 |
---|---|---|---|---|
Allpowers AP-SP-027 100 Вт | від 5 222 грн. | 4 пропозиції | ||
Allpowers AP-SP-033 220 Вт | від 9 000 грн. | 4 пропозиції |