Кухонна мийка Alveus Pure Up 40 R 1123790 790x525 права
Фото 5 |
Alveus Pure Up 40 R 1123790 790x525 ліва 790x525 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Pure Up 40 R 1123790 790x525 права
Кухонна мийка Alveus Pure 40 Push Up P + Ociekacz Matchanddrain (1123790) | 19 926 грн. |
Alveus Pure 40 Push Up P + Ociekacz Matchanddrain (1123790) | 19 440 грн. |
Alveus Pure 40 Push Up P + Ociekacz Matchanddrain (1123790) | 19 926 грн. |
Alveus Pure 40 Push Up P + Ociekacz Matchanddrain (1123790) | 20 412 грн. |
Модификації Alveus Pure Up 40 R 1123790
Ціни на Alveus Pure Up 40 R 1123790 |
---|---|---|---|---|
Alveus Pure Up 40 L 1123789 790x525 ліва | від 13 592 грн. | 1 пропозиція | ||
Alveus Pure Up 40 R 1123790 790x525 права | від 19 440 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →