Подрібнювач відходів Fabiano Maestro 750
Фото 6 |
Fabiano Maestro 750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano Maestro 750
FABIANO MAESTRO 750 8220.415.1023 | 11 259 грн. |
Измельчитель пищевых отходов Fabiano Maestro 750 | 9 114 грн. |
Fabiano Maestro 750 | 8 415 грн. |
Подрібнювач харчових відходів Fabiano Maestro 750 | 8 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →