Змішувач Lidz 74 18 273F-4
Фото 17 |
Lidz 74 18 273F-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 74 18 273F-4
Усі ціни 8 →Змішувач для кухні Lidz (OCR) 74 18 273F-4 з рефлекторним виливом LIDZOCR7 | 1 280 грн. |
Lidz Змішувач для кухні з рефлекторним виливом Lidz (BCR) 74 18 273F-4 | 1 280 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (GCR) 74 18 273F-4 з рефлекторним виливом LIDZGCR7 | 1 280 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (BCR) 74 18 273F-4 з рефлекторним виливом LIDZBCR7 | 1 220 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (WHR) 74 18 273F-4 з рефлекторним виливом LIDZWHR7 | 1 280 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →