Кухонна мийка Alveus Line 60 615x500
Alveus Line 60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Line 60 615x500
Усі ціни 15 →Мийка кухонна сталева Alveus Line 60 1082438 61.5х61.5 см сатин 45539361 | 2 862 грн. |
Мийка Alveus line 60 (90-61х50см) чаша матова, крило полированное 1065681 | 3 256 грн. |
Кухонна мийка Alveus Monarch Line 60 Antracyt 1078537 | 22 099 грн. |
Alveus Monarch Line 60 Antracyt 1078537 | 21 560 грн. |
Alveus Monarch Line 60 Antracyt 1078537 | 22 099 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →