Кухонна мийка Alveus Wave 20 760x500
Фото 4 |
Alveus Wave 20 620x500760x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Wave 20 760x500
Усі ціни 9 →Кухонна мийка Alveus Wave 20 Biały 1102729 | 17 999 грн. |
Кухонна мийка Alveus Wave 20 760x500 | 10 389 грн. |
Alveus Wave 20 Biały 1102729 | 17 560 грн. |
Alveus Wave 20 Biały 1102729 | 17 999 грн. |
Alveus Wave 20 Biały 1102729 | 18 438 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Alveus Wave 20
Ціни на Alveus Wave 20 |
---|---|---|---|---|
Alveus Wave 10 620x500 | від 16 080 грн. | 9 пропозицій | ||
Alveus Wave 20 760x500 | від 10 389 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →